O mnie

„Wszystko czego potrzebujesz do zmiany jest już w Tobie.” To stwierdzenie jest mi bardzo bliskie i chyba najlepiej definiuje moje podejście do pracy jako coach. Umiejętność wydobywania z innych potencjału jest nie tylko fascynujące, ale stanowi przede wszystkim wspaniałą podróż dla obu zaangażowanych stron.

Specyfika mojej pracy wykuwała się wiele lat temu gdy jeszcze jako student filozofii zaczynałem swoją pracę z drugim człowiekiem jako Sądowy Kurator Społeczny. Ten czas był znakomitym wprowadzeniem w zawikłane relacje międzyludzkie. Później jako absolwent filozofii, szybko odnalazłem się w relacjach korporacyjnych zaczynając od asystenta, przez specjalistę by w końcu kontynuować pracę jako Koordynator Działu Szkoleń. Całe moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe ogniskowało się wtedy głównie wokół finansów i negocjacji. To właśnie w jednej z takich firm zetknąłem się z regularnymi sesjami coachingowymi, w czasach, gdy coaching nie funkcjonował jeszcze w przestrzeni publicznej.

Jednak pragnienie głębszego rozwoju i nauczania było tak wielkie, że

postanowiłem kontynuować swoją karierę jako nauczyciel filozofii i wiedzy o społeczeństwie. Fakt, że robiłem coś dla innych, gruntownie rozwijając się przy tym, dawało ogromną satysfakcję. To doświadczenie pozwoliło nawet na stworzenie autorskiego projektu coachingu kariery ucznia oraz programu klubów rozwojowych dla maturzystów. Aktualnie, od dwóch lat pracuję jako  coach w oparciu o kluczowe kompetencje International Coach Federation.

Studiowałem psychologię dla magistrów na SWPS, magisterium ukończyłemz filozofii, zaś studia podyplomowe otrzymałem z pedagogiki i wiedzy o społeczeństwie. Ponadto, ukończyłem Certyfikowany Kurs Biznesu, Coaching relacji i jestem Certyfikowanym Coachem ICF (ACC), specjalizującym się w coachingu kariery i life coachingu.

Jestem przekonany, że aby doszło do prawdziwych efektów w zarządzaniu, karierze czy życiu prywatnym, w człowieku musi nastąpić głęboka przemiana. To ona w zasadzie warunkuje kluczowe kompetencje sukcesu i szczęścia, a nie wiedza, o zarządzaniu, karierze czy dobrym życiu.

kontakt

Wilanów

02-972 Warszawa

​​

Tel: 518-916-323

zaslonowski@gmail.com

wiedzaicoaching@gmail.com

jobsora-pl-288x79.jpg
Frame_8.png

© 2023 by Personal Life Coach. Proudly created with Wix.com